knihy

Spríjemnenie príjemného dňa :-)

17:59

Ako som už spomínala, najradšej nakupujem v kamenných obchodoch. Môžem si tú vec obchytať, ovoňať, prípadne ak ide o oblečenie, tak aj vyskúšať. V rámci spolupráce (=vyplňovanie dotazníkov) s onlineklub.sk som si pravidelným vyplňovaním našetrila 28 € kupón, ktorý som mohla použiť aj na nákup v Martinuse. A prišlo to veľmi vhod, pretože sa akurát chystalo slovenské vydanie Inferna, na ktoré čakám, odkedy som počula, že ho Dan Brown píše :-D
Neobjednala som si však len Inferno :-)
foto - archív autorky. Všetky práva vyhradené!
Čo som nakúpila?
* kniha INFERNO (12,40 €)
* kniha Svadba - kniha hostí (7,39 €)
* čaj Acai Berry (7,90 €)

Darčeky:
* slnečné okuliare
* látková taška
* záložka

De facto som za celú objednávku platila zo svojho účtu 2 € :-) Len vďaka kupónu (odporúčam vám zaregistrovať sa - pár dotazníkov a aj vy môžete mať knižky zadarmo).
Už sa teším na čítanie, keď budete toto čítať, ja už budem ponorená do Inferna :-) Nad knihou hostí sme s drahým rozmýšľali už skôr, tak dúfame, že nám do nej aj niekto niečo napíše :-D No a čajíček... ja som čajoholik, a tento je úúúžasnýýýý, trošku drahý (asi by som si ho nekúpila, keby som nemala kupón), ale stojí to za to. Vonia cez obal, po otvorení vidíte, čo všetko tam je (žiaden prach, ale pekne vysušené kúsky ovocia, listy čaju) a chutí jedna radosť :-) Čo je lepšie ku knihe ako výborný čaj? Tak sa majte, ja idem lúskať Inferno :-)

Čo hovoríte na martinus.sk e-shop? A čo nové dielko Dana Browna? Nechali ste sa strhnúť Brown mániou alebo vás necháva chladnými?


You Might Also Like

1 komentárov