zo života

My way to be shredded! Finished level 1.

20:58

Práve som ukončila Level 1 z už spomínaného programu 30 DAY SHRED a pot sa zo mňa leje cícerkom ešte stále. Ale už vidím pokroky - telo je pevnejšie (želé sa už tak nehýbe :D) a moja kondička je konečne naspäť (haha po 5 rokoch trénovania zadku - rozumej študovania).
Ak si ešte niekto myslí, že štíhla postava je len o génoch a diétach, tak vôbec nie. Je to riadna makačka. Treba si však uvedomiť, že nie každá z nás má kostru na to, aby mohla vyzerať ako Cindy Crawford alebo Adriana Lima, o to teda nejde ani mne :D /to by som bola veeľmi naivná :)/.
Za svoj cieľ považujem spevnené telo a žiadne želé :)
Držte mi palce v leveli 2! :)
Po ukončení 30 DAY SHRED pridám aj foto pred a po :)

You Might Also Like

4 komentárov

 1. Katka držím palce a teším sa na obrázky pred a po...nevieš mi poradiť, kde by som našla to cvičenie, tiež by som sa na to rada dala, lebo som o tom dosť čítala

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Ahoj :) vďaka za reakciu. Video môžeš nájsť na odkaze 30 DAY SHRED v článku nižšie na mojom blogu, alebo aj na youtube http://www.youtube.com/watch?v=ve-WiQKi_W8
  každých 10 dní 1 level. Dnes idem na 3. deň levelu 2 a pri pri tomto leveli zo mňa pot doslova tečie, ale tak verím, že to bude stáť za to :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Držím palce.
  Já osobně jsem už 30DS dávno docvičila, teď se mořím posledními třemi týdny Body Revolution a musím říct, že Jillian zůstávám věrná.
  Ona sama ve videích tvrdí, že za změnu na našem těle nemůže ona, ale my, já ji zbožňuju, protože za půl hodiny denně mám naprosto úžasné výsledky, které mnoha lidem nezaručí ani aktivní sportování. :)
  Budu držet palečky, jsem si jistá, že tě to chytne a nepustí. ;)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Mala si pravdu, úplne ma tá Jillian dostala :)

  OdpovedaťOdstrániť